Dyrekcja Szkoły

Dyrektor: mgr Beata Sarapuk

Wicedyrektor: mgr Agata Pęksa

 

Nauczyciele i wychowawcy

 

Edukacja wczesnoszkolna:

  • mgr Barbara Kochańska-Bukowska wychowawca klasy I a
  • mgr Ewa Rybska – wychowawca klasy I b
  • mgr Ewa Tworzydło – wychowawca klasy I c
  • mgr Barbara Wyporek – wychowawca klasy II a
  • mgr Jolanta Dyjak – wychowawca klasy II b
  • mgr Marzena Śmiecińska – wychowawca klasy III a
  • mgr Martyna Wilczyńska – wychowawca klasy III b
  • mgr Magdalena Wójcik – wychowawca klasy III c
  • mgr Aleksandra Tyczyńska-Kołsut – wychowawca oddziału przygotowawczego I-III


Język polski:

  • mgr Marta Baran – wychowawca oddziału przygotowawczego IV-VI
  • mgr Renata Dębska-Gałczyńska
  • mgr Barbara Feuer
  • mgr Agnieszka Łętocha – wychowawca klasy VII b
  • dr Elżbieta Powązka – wychowawca klasy IV c
  • mgr Anna Sabatowska-Dyrda – wychowawca klasy VIII a
  • dr Julita Biniewska
  • mgr Sylwia Matlak


Matematyka:

  • mgr Bożena Biernat-Oleniacz – wychowawca klasy VIII b
  • mgr Robert Czeryna – wychowawca klasy V c
  • mgr Agnieszka Feluś – wychowawca klasy VI c
  • mgr Agata Pęksa
  • mgr Anna Starowicz – wychowawca klasy IV b


Język angielski:

  • mgr Piotr Suder – wychowawca klasy IV a
  • mgr Danuta Michniewska-Waś – wychowawca klasy VII c
  • mgr Wiktoria Klimek
  • mgr Magdalena Piwowar


Język niemiecki:

  • mgr Paweł Pabian – wychowawca klasy VIII c
  • lic. Amadeusz Pawlik


Historia:

  • mgr Agnieszka Łętocha – wychowawca klasy VII b
  • mgr Sławomir Mamoń – wychowawca klasy VIII d
  • mgr Piotr Suder


Przyroda:

  • mgr Jolanta Dyczek
  • mgr Małgorzata Stanek
  • mgr Izolda Bednarczyk


Biologia:

  • mgr Jolanta Dyczek
  • mgr Małgorzata Stanek
  • mgr Izolda Bednarczyk


Chemia:

  • mgr Agnieszka Feluś


Geografia:

  • mgr Michał Zatorski – wychowawca VI b


Fizyka:

  • mgr inż. Agnieszka Trzepacz
  • mgr Maria Musiał


Wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Sławomir Mamoń


Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Bernadetta Blak


WF:

  • mgr Jan Berkowski
  • mgr Ewa Cyrkler – wychowawca klasy V b
  • mgr Justyna Dębska – wychowawca klasy VII a
  • mgr Adrian Gądek – wychowawca klasy VI a
  • mgr Paweł Sokal – wychowawca klasy V a


Muzyka:

  • dr Małgorzata Lubieniecka


Plastyka:

  • mgr Katarzyna Ziomkowska-Chmura


Informatyka:

  • mgr Maria Musiał


Technika:

  • mgr Jacek Gil


Wychowanie do życia w rodzinie:

  • mgr Beata Sarapuk
  • mgr Katarzyna Jagielska-Dziubek


Religia:

  • mgr Justyna Trybek
  • ks. mgr Krzysztof Piechowicz
  • mgr Mateusz Więcek


Etyka:

  • mgr Jolanta Dyczek
  • mgr Jowita Gargul-Ciszowska


Świetlica:

  • mgr Małgorzata Karamon-Ślęczka
  • mgr Anna Krzywanek
  • mgr Regina Seweryńska
  • mgr Aneta Sławska-Charczuk
  • mgr Aleksandra Tyczyńska-Kołsut
  • mgr Barbara Orzechowska
  • mgr Martyna Bladziak
  • mgr Hanna Burczyk
  • mgr Sylwia Sarzyńska


Doradztwo zawodowe:

  • mgr Monika Lejda


Poradnia:

  • mgr Natalia Mosakowska – psycholog
  • mgr Jolanta Nowak – logopeda
  • mgr Karolina Rojek – pedagog, terapeuta pedagogiczny
  • mgr Anna Jesionka-Chabinka – pedagog specjalny


Biblioteka:

  • mgr Urszula Szeląg
  • mgr Lidia Tabor

Pomoc nauczyciela:

  • lic. Yana Ivashko