Dyrekcja Szkoły

Dyrektor: mgr Beata Sarapuk

Wicedyrektor: mgr Agata Pęksa

 

Nauczyciele i wychowawcy

 

Edukacja wczesnoszkolna:

  • mgr Barbara Wyporek – wychowawca klasy I a
  • mgr Jolanta Dyjak – wychowawca klasy I b
  • mgr Marzena Śmiecińska – wychowawca klasy II a
  • mgr Martyna Wilczyńska – wychowawca klasy II b
  • mgr Magdalena Wójcik – wychowawca klasy II c
  • mgr Ewa Tworzydło – wychowawca klasy III a
  • mgr Barbara Kochańska-Bukowska wychowawca klasy III b
  • mgr Ewa Rybska – wychowawca klasy III c


Język polski:

  • mgr Marta Baran
  • mgr Barbara Feuer – wychowawca klasy VIII e
  • mgr Agnieszka Łętocha – wychowawca klasy VI b
  • mgr Grzegorz Mroczek – wychowawca klasy VII c
  • dr Elżbieta Powązka – wychowawca klasy VIII b
  • mgr Anna Sabatowska-Dyrda – wychowawca klasy VII a


Matematyka:

  • mgr Bożena Biernat-Oleniacz – wychowawca klasy VII b
  • mgr Robert Czeryna – wychowawca klasy IV c
  • mgr Agnieszka Feluś – wychowawca klasy Vc
  • mgr Agata Pęksa
  • mgr Anna Starowicz – wychowawca klasy VIII c


Język angielski:

  • mgr Piotr Suder – wychowawca klasy VIII a
  • mgr Adrianna Kochanowicz
  • mgr Dobromiła Księska
  • mgr Natalia Rwidan


Język niemiecki:

  • mgr Ewa Mally
  • mgr Paweł Pabian


Historia:

  • mgr Agnieszka Łętocha – wychowawca klasy VI b
  • mgr Sławomir Mamoń – wychowawca klasy VII d
  • mgr Grzegorz Mroczek
  • mgr Piotr Suder


Przyroda:

  • mgr Jolanta Dyczek – wychowawca klasy  IV c
  • mgr Małgorzata Stanek – wychowawca klasy VIII d


Biologia:

  • mgr Jolanta Dyczek
  • mgr Małgorzata Stanek


Chemia:

  • mgr Agnieszka Feluś


Geografia:

  • mgr Michał Zatorski – wychowawca V b


Fizyka:

  • mgr inż. Agnieszka Trzepacz
  • mgr Marzena Mastela
  • mgr Maria Musiał


Wiedza o społeczeństwie:

  • mgr Sławomir Mamoń


Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • mgr Krzysztof Miąsik


WF:

  • mgr Jan Berkowski
  • mgr Ewa Cyrkler – wychowawca klasy IV b
  • mgr Justyna Dębska – wychowawca klasy VI a
  • mgr Adrian Gądek – wychowawca klasy V a
  • mgr Paweł Sokal
  • mgr Robert Zdebski


Muzyka:

  • dr Małgorzata Lubieniecka – wychowawca klasy VI c


Plastyka:

  • mgr Katarzyna Ziomkowska-Chmura


Informatyka:

  • mgr Maria Musiał


Technika:

  • mgr Monika Nowicka


Wychowanie do życia w rodzinie:

  • mgr Beata Sarapuk
  • mgr Katarzyna Jagielska-Dziubek


Religia:

  • mgr Justyna Dybał
  • ks. mgr Mateusz Wójcik
  • mgr Mateusz Więcek


Etyka:

  • mgr Jolanta Dyczek


Świetlica:

  • mgr Małgorzata Karamon-Ślęczka
  • mgr Anna Krzywanek
  • mgr Regina Seweryńska
  • mgr Aneta Sławska-Charczuk
  • mgr Monika Lejda
  • mgr Aleksandra Tyczyńska-Kołsut
  • mgr Renata Batko
  • mgr Barbara Orzechowska


Doradztwo zawodowe:

  • mgr Grzegorz Mroczek


Poradnia:

  • mgr Jolanta Nowak – logopeda
  • mgr Karolina Rojek – pedagog, terapeuta pedagogiczny
  • mgr Klaudia Słonina – psycholog


Biblioteka:

  • mgr Urszula Szeląg
  • mgr Iwona Biesiada