XI EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU  „SCRABBLE PO NIEMIECKU ” DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 

Zapraszamy po raz jedenasty wszystkich uczących się języka niemieckiego w szkole podstawowej do wzięcia udziału w konkursie „Scrabble po niemiecku”, organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Krakowie, nad którym Honorowy Patronat objął Małopolski Kurator Oświaty.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych z całej Małopolski, którzy interesują się językiem niemieckim i rozwijają swój talent lingwistyczny. Uczestnicy konkursu mogą zmierzyć się z rówieśnikami z innych szkół, sprawdzając swoje kompetencje językowe oraz zdobyć tytuł Mistrza „Scrabbli po niemiecku”.

Celem konkursu jest wspieranie uczniów szkół podstawowych w rozwijaniu i sprawdzeniu swoich kompetencji językowych, promowanie nauki języka niemieckiego w szkołach podstawowych i zachęcenie do pogłębiania zainteresowań dotyczących realiów krajów niemieckojęzycznych.

Poniżej 3 załączniki:

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych