Jubileusz 150-lecia Szkoły Podstawowej nr 4

Rok szkolny 2022/2023 jest dla nas szczególny, świętujemy jubileusz 150-lecia naszej szkoły. Zaplanowaliśmy wiele szkolnych wydarzeń, które poświęcone będą niezwykle ciekawej historii naszej szkoły i  takich, które pokażą, jak wiele talentów mają nasi uczniowie.

Główne wydarzenia rocznicowe rozpoczną się 22 kwietnia 2023 r., zwieńczone zostaną uroczystą galą w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego 27 kwietnia 2023 r. Zbliżające się obchody mają na celu integrację obecnych uczniów z wieloma generacjami absolwentów, nauczycieli i pracowników szkoły. Wszystkich, którym bliska jest Czwórka zapraszamy do kontaktu, odwiedzenia naszej strony internetowej, zajrzenia na facebooka.

O wydarzeniach jubileuszowych odbywających się w ciągu całego roku szkolnego, na bieżąco będziemy Was informować. Świętujcie z nami!