27 kwietnia br. w gościnnym Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyła się uroczysta gala z okazji jubileuszu 150 – lecia naszej szkoły. To było piękne święto naszej CZWÓRKI.

Honorowym Gościem uroczystości była Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa – pani Anna Korfel – Jasińska.

Swoją obecnością zaszczycili nas Dyrektor Wydziału Edukacji  – pani Anna Domańska, wizytator Kuratorium Oświaty pani Barbara Zgłobicka, Radni Miasta Krakowa pani Agata Tatara i pan Tomasz Daros, Radni Dzielnicy I Stare Miasto, przedstawiciele  krakowskich instytucji, wyższych uczelni, dyrektorzy szkół, przedszkoli i poradni, Przyjaciele szkoły.

Gospodarzami wydarzenia byli wszyscy związani  z Czwórką Uczniowie i Absolwenci, Nauczyciele i Pracownicy szkoły obecni i pracujący wcześniej oraz Rodzice.

Otrzymaliśmy wiele wzruszających gratulacji od gości – uczestników jubileuszu. Podkreślali profesjonalną organizację wydarzeń, bogaty program i piękny występ naszych Uczniów. To zasługa wielu zaangażowanych w to wydarzenie Nauczycieli, Uczniów i wspierających nas Rodziców. Za te wspólne działania, godziny przygotowań i zaangażowanie, dziękujemy.

Powoli jubileusz naszej szkoły nabiera charakteru wspomnień, jeszcze bliskich, pełnych emocji, wzruszeń i zachwytu. To był nasz dzień, DOBRY DZIEŃ Uczniów – Nauczycieli – Rodziców SP4. Niech te chwile zostaną z nami na kolejne dni.

Piszą o Czwórce:
Gazeta Krakowska

Kraków.pl

Poczty sztandarowe (fot. P. Wojnarowski krakow.pl)