W sobotę 22.04.2023 r. rozpoczęły się uroczystości związane z jubileuszem 150-lecia Szkoły Podstawowej nr 4. Odbyły się wystawy: historyczna oraz plastyczna przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły, na których można było znaleźć m.in. kronikę szkolną założoną przez pierwszego Dyrektora Juliana Maciołowskiego, archiwalne dokumenty szkolne, dokumenty dotyczące budowy szkoły z Archiwum Narodowego w Krakowie, artykuły prasowe, świadectwa absolwentów (najstarsze z 1916 roku), liczne dyplomy, podziękowania, kroniki klasowe, albumy, zdjęcia i filmy. W sobotę Nasza Szkoła stała się miejscem spotkań absolwentów z wychowawcami, dawnymi nauczycielami, a także kolegami i koleżankami ze szkolnej ławy.

Wszystkim którzy przyczynili się do powstania wystawy bardzo dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.