IIa

Przewodniczący: Jan Żurowski-Kułach

Zastępca przewodniczącego: Tadeusz Kozik

Zastępca przewodniczącego: Agata Przygoda

IIb

Przewodniczący: Tymon Kotlarz

Zastępca przewodniczącego: Ryszard Niklasiński

Zastępca przewodniczącego: Lena Wajda

IIIa

Przewodniczący: Emilia Sośnicka

Zastępca przewodniczącego: Stefan Bertman

IIIb

Przewodniczący: Mira Romanowska

Zastępca przewodniczącego: Matylda Dębińska

Zastępca przewodniczącego: Maja Pawlik

IIIc

Przewodniczący:

Zastępca przewodniczącego

Skarbnik:

IVa

Przewodniczący: Laura Atig

Zastępca przewodniczącego: Marianna Jasińska

Skarbnik: Hanna Wątor

IVb

Przewodniczący: Iga Bętkowska-Solarz

Zastępca przewodniczącego: Adam Cieślak

Skarbnik: Daria Antosik

IVc

Przewodniczący: Hanna Hojda

Zastępca przewodniczącego: Mikołaj Chruściel

Skarbnik: Sonia Bednarczuk

Va

Przewodniczący: Antonina Wójcicka

Zastępca przewodniczącego: Karolina Trzepacz

Skarbnik: Piotr Mrowiec

Vb

Przewodniczący: Franciszek Nadolski

Zastępca przewodniczącego: Wojciech Rzepecki

Sekretarz: Alicja Geodecka

Vc

Przewodniczący: Zuzanna Dobrzyńska

Zastępca przewodniczącego: Mikołaj SIuda

Skarbnik: Julia Szeląg

Vp

Przewodniczący: Yuliana Denysiuk

Zastępca przewodniczącego: Valeriia Synhuk

Skarbnik: Anna Skortsova

VIa

Przewodniczący: Franciszek Stopa

Zastępca przewodniczącego: Paweł Michalik

Skarbnik: Maja Jakubowska

VIb

Przewodniczący: Lena Antosik

Zastępca przewodniczącego: Pola Śmiłek

Sekretarz: Maria Miernik

VIc

Przewodniczący: Jakub Suhak

Zastępca przewodniczącego: Emilia Sieja

VIIa

Przewodniczący: Antonina Necel

Zastępca przewodniczącego: Anna Midura

Skarbnik: Liliana Lytvynenko

VIIb

Przewodniczący: Stanisław Majcher

Zastępca przewodniczącego: Oliwia Sikora

Skarbnik: Maksymilian Gajda

VIIc

Przewodniczący: Kamila Drwięga

Zastępca przewodniczącego: Jan Rabiega

Skarbnik: Bartosz Sieka


VIIIa

Przewodniczący: Olga Mirosław

Zastępca przewodniczącego: Róża Wirecka

Skarbnik: Hanna Szwejkowska

VIIIb

Przewodniczący: Zofia Kalemba

Zastępca przewodniczącego: Tomasz Kwiecień

Skarbnik: Franciszek Jedynak

Sekretarz: Emilia Filipek

VIIIc

Przewodniczący: Kaja Maź

Zastępca przewodniczącego: Antoni Kazienko

Skarbnik: Franciszek Bisaga 

VIIId

Przewodniczący: Julia Lipka

Zastępca przewodniczącego: Patrycja Holińska

Skarbnik: Jakub Czyszczan