26 kwietnia 2024 r. w budynku Uniwersytetu KEN odbyła się tegoroczna gala wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych. Naszą szkołę reprezentowali Władysław Lipert z kl. 7c, laureat Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego, oraz Paweł Michalik z kl. 7a, laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego. Dyplomy potwierdzające świetny wynik w konkursie odebrali z rąk Małopolskiej Kurator Oświaty p. Gabrieli Olszowskiej, I Małopolskiego Wicekuratora Oświaty p. Artura Paska oraz Prorektora ds. Nauki prof. UKEN Michała Rogoża. Wręczenie zaświadczeń, które są przepustką do wymarzonej szkoły ponadpodstawowej uświetnił występ chóru VII LO.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji i zainteresowań!