Wyniki konkursu matematycznego Alfik

Dzień tabliczki mnożenia

Rok szkolny 2020/2021

Piotr Radliński został laureatem małopolskiego konkursu matematycznego Krakowska Matematyka 2019/20.

Rok szkolny 2019/2020

Czas kwarantanny nie został zmarnowany! Uczniowie klas piątych SP4, bazując na swoich zainteresowaniach i mocnych stronach, przy odrobinie motywacji ze strony nauczyciela, podjęli się opracowania własnego zbiorku zadań matematycznych, rozwijając przy okazji wybrane kompetencje, w tym samodzielnego uczenia się i twórczego myślenia. W pierwszym etapie uczniowie zajęli się ułożeniem zadań z działu: ułamki dziesiętne. Mądre gospodarowanie swoim czasem pozwoliło im na osiągnięcie wytyczonego celu w postaci ponad 100 zadań tekstowych, składających się na pierwszy rozdział planowanego zbiorku, który został zamieszczony poniżej. Prosimy o wyrozumiałość przy wyrażaniu opinii nt. tego zbiorku, ponieważ to pierwszy zbiór zadań wykonany samodzielnie przez piątoklasistów.

ZBIOREK ZADAŃ Z MATEMATYKI

WYNIKI SZKOLNEGO  KONKURSU ZADAŃ TEKSTOWYCH DLA UCZNIÓW KLAS IV