W dn. 9-13 października nasze klasy wyjechały na Zieloną Szkołę do Gołkowic.

W znanym nam już ośrodku JordaNova spędziliśmy wspaniałe pięć dni, mogąc korzystać z uroków tutejszej przyrody oraz okolicznych miejscowości. Już drugiego dnia naszej wycieczki wspięliśmy się na wysokość 844 m n.p.m., gdzie odpoczęliśmy w schronisku na Cyrli. Wracając udało się nam też zdobyć zamek w Rytrze. Oprócz takich atrakcji spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu, rywalizując w różnych grach, a w przedostatni dzień wyjechaliśmy na Górę Parkową, skąd mogliśmy podziwiać, dzięki wspaniałej pogodzie, przepiękne krajobrazy. Zejście z góry, wspólna pizza i smak wody z krynickich źródeł były dopełnieniem tego dnia, który zakończyliśmy bawiąc się w kręgielni.

Niestety czas przyjemnego pobytu się skończył i w piątek musieliśmy wracać do Krakowa.