Sukces kandydatów na medal olimpijski. 28 kwietnia odbyła się trzecia i ostatnia tura tegorocznych zawodów na ergometrach wioślarskich w I edycji Ergo Grand Prix Krakowa. Nasza szkoła w każdej turze zajmowała drugie miejsce i takie też uzyskała w klasyfikacji generalnej. Indywidualnie w całym cyklu zwycięzcą w kategorii chłopców okazał się Rafał Skwarnicki, a trzecie miejsce zajął Jakub Czyszczan. W kategorii dziewcząt czwarta była Natalia Wędzicha. Gratulujemy medalistom, a także wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w tej edycji. Liczyła się praca zespołowa, a progres wyników każdego z biorących udział ze startu na start wskazuje na to, że być może niedługo znów usłyszymy o kolejnym sukcesie olimpijskim uczniów czy też absolwentów naszej szkoły.