22 czerwca odbyło się w naszej szkolne uroczyste zakończenie roku klas VIII
 

 
w obecności Pani Dyrektor Beaty Sarapuk, Pani Wicedyrektor Agaty Pęksy, wychowawców klas VIII – Pani Anny Sabatowskiej-Dyrdy, Pani Bożeny Biernat-Oleniacz, Pana Pawła Pabiana oraz Pana Sławomira Mamonia, nauczycieli oraz rodziców. Podczas uroczystości, której mottem były słowa piosenki „Szczęśliwej drogi już czas” ogłoszony został Prymus Szkoły, którym została Olga Mirosław. Nie zabrakło wzruszających momentów podczas prezentacji zdjęć naszych absolwentów z ostatnich ośmiu lat, występów artystycznych naszych uczniów oraz podziękowań dla wyróżnionych czwórkowiczów, rodziców oraz wychowawców.
 
Drodzy Absolwenci klas VIII – trzymamy za Was kciuki na dalszej drodze życia oraz powodzenia podczas trwającej rekrutacji do szkół średnich.