Miło nam poinformować że nasza szkoła została wyróżniona za udział w całorocznym programie edukacyjnym pn. „Krzyk Ziemi! Katastrofy ekologiczne w Polsce i na świecie”.

Organizatorem wydarzenia była Pracownia Animacji Ekologicznej Ośrodka Kultury im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie w partnerstwie z Wydziałem Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Z naszej szkoły w projekcie uczestniczyło łącznie 12 osób z klasy 6B, 6C i 7C.

W konkursie na krótkometrażowy film w tematyce programu z przesłaniem „do świata” uczestniczyło z kolei 9 uczniów, podzielonych na trzy zespoły. Zwycięską drużyną całego konkursu okazał się zespół „Krzyk Traugutta z 6C” w składzie: Bartosz Dubiel, Agata Łuczak, Teresa McInerney

Gratulujemy pierwszego miejsca!

Zachęcamy do obejrzenia zwycięskiego filmu.

Pozostałe filmy autorstwa uczniów z naszej szkoły dostępne są tutaj i tutaj.