Rada Rodziców uprzejmie informuje, iż w dniach 5-7 marca 2024r. odbyło się głosowanie nad projektami w ramach Szkolnego Budżetu Uczniowskiego.
Zanim zostaną podane wyniki głosowania uprzejmie informujemy, iż zgodnie z treścią Regulaminu Szkolnego Budżetu Uczniowskiego do realizacji mogą przejść projekty, które uzyskały największą liczbę głosów, aż do wyczerpania kwoty 6.000 zł (sześć tysięcy złotych).

Bardzo miło nam poinformować, iż zwycięzcą głosowania został projekt o nazwie Wentylatory sufitowe do sali matematycznej nr 35, który uzyskał 859 głosów (autor Leon Jakubowski, klasa 7a, opiekun projektu: Bożena Biernat-Oleniacz).
Gratulujemy !!!

Pozostałe projekty uzyskały następujące wyniki, które zostaną podane w kolejności od największej liczby uzyskanych głosów:
Kurtyna do sali gimnastycznej  – 595 głosów,
Stojak na deskorolki – 578 głosów,
Bezpieczna toaleta dla młodszych dziewczyn – 400 głosów.

Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom serdecznie gratulujemy!

Ze względu na powołaną treść Regulaminu oraz fakt, iż projekt Wentylatory sufitowe do sali matematycznej nr 35 nie wyczerpuje całej kwoty przeznaczonej w Szkolnym Budżecie Uczniowskim (6000 zł) ogłaszamy, iż zrealizujemy wszystkie zgłoszone projekty tj.
– Kurtyna do sali gimnastycznej,
– Stojak na deskorolki,
– Bezpieczna toaleta dla młodszych dziewczyn.

W najbliższych dniach skontaktujemy się z autorami i opiekunami wszystkich projektów i przystąpimy do ich realizacji.

Przypominamy, iż realizacja Szkolnego Budżetu Uczniowskiego jest możliwa dzięki akcji przekaż 1.5% podatku PIT na rzecz naszej Szkoły !