27 stycznia po raz kolejny w naszej szkole odbył się tradycyjny Konkurs Kolęd i Pastorałek.
W tym roku mieliśmy okazję przesłuchać 23 występów, choć liczba zgłoszeń sięgała prawie 30, ale niestety niektórym choroba uniemożliwiła wzięcie udziału w konkursie. Dziękujemy Wam za ten wspólny czas i stworzenie pięknej, bożonarodzeniowej atmosfery.

Mamy równocześnie przyjemność przedstawić Wam wyniki tegorocznej edycji naszego Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek.

Klasy I-III:
Kategoria soliści:

I miejsce – Emilia Kalyna-Osiian
II miejsce – Ignacy Zabłocki
III miejsce – Samuel Życzyński

Kategoria zespoły:

I miejsce – Zespół „Słoneczka” (Aleksandra Jakubowska, Zoja Węgrzyn, Karolina Woszczyna, Maria Pachla, Monika Hubner , Lika Zakharchenko)
II miejsce – Anielska Czwórka – Tymoteusz Bogdan, Zofia Jedynak, Matylda Wilczyńska i Jan Bando
III miejsce – Jan Szczuciński i Raman Startsau

Kategoria klasy:
I miejsce – Aniołki z III B
II miejsce – Gwiazdeczki – Klasa I B
III miejsce – Klasa III A

Klasy IV-VIII:
Kategoria soliści:
I miejsce – Antoni Döerre
II miejsce – Mateusz Pabian
III miejsce – Wiktoria Rydzewska

Kategoria zespoły:
I miejsce – Duet Magdalena Grzybacz i Aneta Stadnicka
Wyróżnienie – Duet „Elfy” Celina Mikuła i Laura Atig

Kategoria klasy:
I miejsce – Klasa VIII B
Wyróżnienie – Klasa IV C

Wszystkim zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi, talentów i zapraszamy już za rok!
Z życzeniami udanych ferii,

Zespół Katechetów SP4