Drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Rodzice,

Rada Rodziców uprzejmie informuje, iż zakończył się pierwszy etap Szkolnego Budżetu Uczniowskiego.

Szkolny Zespół Budżetu Uczniowskiego zakwalifikował do etapu głosowania 4 projekty, tj.
– klasa 4a – projekt o nazwie Kurtyna do sali gimnastycznej, autor Lena Jakubowska, opiekun projektu: Bożena Biernat – Oleniacz,
– klasa 1b – projekt o nazwie Bezpieczna toaleta dla młodszych dziewczyn, autor Klara Momro, opiekun projektu: Magdalena Wójcik,
– klasa 7a – projekt o nazwie Wentylatory sufitowe do sali matematycznej nr 35, autor Leon Jakubowski, opiekun projektu: Bożena Biernat – Oleniacz,
– klasa 6c – projekt o nazwie Stojak na deskorolki w szkole, autor Zuzanna Dobrzyńska, opiekun projektu: Robert Czeryna.

W najbliższych dniach, po okresie ferii zimowych, autorzy projektów będą mieli możliwość przedstawienia pozostałym uczniom swoich projektów poprzez osobiste prezentacje podczas przerw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy złożyli projekty w tegorocznej edycji Szkolnego Budżetu Uczniowskiego.

Chcielibyśmy również podziękować za projekt Tymoteusza Bogdan o nazwie Przyjazny dzwonek – przyjazna szkoła, który został zweryfikowany jako poprawnie przygotowany, lecz ze względu na zakup nowego dzwonka przez Panią Dyrektor przed datą złożenia projektu, wskazany projekt nie może zostać dopuszczony do etapu głosowania, gdyż nie będzie mógł być zrealizowany. Mimo że projekt nie został dopuszczony do głosowania, gratulujemy pomysłu i zapraszamy do udziału w przyszłorocznym szkolnym budżecie uczniowskim!

Zapraszamy do dalszej zabawy, zapoznania się z prezentowanymi projektami oraz do głosowania na wybrane projekty w dniach 5.03.2024 – 7.03.2024r.