Dziękujemy, że byliście z nami w naszej bajce. Czekamy na Was we wrześniu!

To było wspaniałe, bajkowe przedpołudnie w Czwórce.  Gościliśmy w naszej szkole przyszłych pierwszoklasistów  i rodziców. Mamy nadzieję, że nasi goście dobrze się bawili i zdążyli odwiedzić wszystkie baśniowe sale a rodzice uzyskali odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące naszej szkoły.

Przygotowywaliśmy to wydarzenie wspólnie – uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz rodzice i co ważne, miło spędziliśmy ze sobą ten czas.

Wśród atrakcji znalazły się: baśniowe przedstawienie, bajkowe występy muzyczno – taneczne i sportowe atrakcje. Sale lekcyjne zamieniły się w atrakcyjne miejsca zabaw, gdzie nasi goście  i uczniowie bawili się wspólnie na zajęciach plastycznych, technicznych, kodowali z robotami, poznawali języki, historię, świat przyrody i geografię, podróżowali z wykorzystaniem gogli 3D, rozwiązywali łamigłówki matematyczne a w bibliotece dowiedzieli się, co to jest bookcrossing.

A jeśli ktoś jeszcze nie odwiedził naszej szkoły, zapraszamy na poniedziałkowe spotkanie i spacer po szkole  z panią dyrektor.

 Zapraszamy do nas na dłużej, najlepiej na 8 lat.

Czwórka jest super!