Jak co roku organizujemy zbiórkę dla dzieci z Oddziału Hematologii i Onkologii w Prokocimiu. Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się również pomóc małym Wojownikom i ich Rodzicom wywołać choć trochę uśmiechu na ich twarzach.
Będziemy zbierać:
* Pampersy rozmiary 4,5,6 (pieluchomajtki dla większy dzieci, ponieważ są wygodniejsze dla rodziców w ich zakładaniu)
* chusteczki nawilżane
* Artykuły biurowe (kredki, pisaki, markery, duże nożyczki, kleje, długopisy czterokolorowe, bloki, kolorowanki, itd.)
* Zabawki
Wszystkie rzeczy muszą być nowe!!Proszę o przekazanie wszystkich rzeczy w dniach 13-17 listopada do sali 27.

Oprócz zbiórki w dniu 15 listopada odbędzie się podczas przerw kiermasz ciast przygotowany przez klasy VIII, z którego dochód zostanie przekazany na zakup potrzebnych rzeczy.

Wszystkie zebrane prezenty zawieziemy przed Wigilią.