W dniu 18.06.2024 r. od 10.35-13.25 w sali 28 odbyła się wystawa projektów o tematyce architektoniczno-urbanistycznej, które realizowany były na lekcjach geografii, techniki i plastyki.

– mój wymarzony pokój – ścieżka międzyprzedmiotowa (klasy 5);

– projekt osiedla w oparciu o odnawialne źródła energii (klasy 7);

– wybrane prace dotyczące analizy zmian środowiska geograficznego wybranego regionu świata z wykorzystaniem Google Earth Engine Timelapse (klasy 8).

O projektach swoich osiedli w oparciu o odnawialne źródła energii opowiadali uczniowie klasy 7A i 7B. Dodatkowo była to możliwość zobaczenia prac uczniów o tematyce: turystycznej (programy wycieczek po Polsce – klasy 5, programy wycieczek po Europie – klasy 6), wielokulturowej (ślady kultury żydowskiej na krakowskim Kazimierzu – klasy 7), humanistycznej (reportaże geograficzne pt. Moja podróż wybraną rzeką w Polsce – klasy 7, pt. Moja podróż transazjatycka – klasy 8). Poniżej kilka wybranych zdjęć z tego wydarzenia.