W dniach 20-25.05.2024 uczniowie SP 4 z klas 5-8 wybrali się na wycieczkę do Londynu pod opieką nauczycieli naszej szkoły. Już sam przejazd z Europy kontynentalnej na terytorium Zjednoczonego Królestwa był ciekawym przeżyciem, ponieważ w jedną stronę nasz autokar podróżował po torach, a w drugą kołysał się na falach. Wizytę rozpoczęliśmy od południka zero w Greenwich, gdzie można stanąć równocześnie na 2 półkulach naszej Ziemi. Londyn, mimo brytyjskiej pogody w pierwszych dniach, zrobił ogromne wrażenie. Zwiedziliśmy najważniejsze atrakcje, jadaliśmy w lokalnych restauracjach, a wszystko jeszcze raz obejrzeliśmy z pokładu statku podczas rejsu po Tamizie. Wpadliśmy też do króla Karola w Windsorze ale niestety nie powitał nas osobiście. W drodze powrotnej w pięknym miasteczku Canterbury zrobiliśmy ostatnie zakupy. Pełni emocji i wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do Krakowa. Dziękujemy naszemu Organizatorowi -Pani Elżbiecie Dębińskiej za tak atrakcyjny i profesjonalnie zorganizowany wyjazd. I już myślimy o następnym…