Rada Rodziców uprzejmie informuje, iż zakończył się pierwszy etap Szkolnego Budżetu Uczniowskiego. W dniu 18 maja br. autorzy promowali swoje projekty.

W dniach 19 – 21 maja 2026r. odbywa się głosowanie. Uczeń, Nauczyciel Szkoły wybiera trzy różne projekty, przy czym najwyżej oceniony projekt otrzymuje 3 punkty, a najniżej oceniony otrzymuje 1 punkt.

W tym roku do głosowania zakwalifikowało się 6 projektów:

1.Kanapowy Chill – tu zaczyna się odpoczynek.
2.Nowy monitor do sali 32.
3.Rakietki i piłeczki do ping ponga.
4.Wesołe lustra – uśmiech na cały dzień.
5.Bezpieczna wycieczka –  identyfikator dla ucznia.
6.Nowa siatka i wyposażenie do sali gimnastycznej.

Głosowanie trwa.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i cennej nauki samorządności!

Plakat Budżetu Uczniowskiego