21 czerwca 35 uczniów z klas VI-VIII otrzymało Austriackie Dyplomy Języka Niemieckiego KID A1 i KID A2 z rąk Pani Dyrektor Instytutu Austriackiego Agnieszki Markowskiej w Konsulacie Generalnym Austrii. Gospodarzem wydarzenia był  Konsul Generalny Republiki Austrii Pan Phillipp Charwath oraz Pani Dyrektor Beata Sarapuk. Nagrodę specjalną – Bon na kurs językowy w Instytucie Austriackim – otrzymała Weronika Sczesny z klasy VIa, która najlepiej zdała egzamin KID A2.  Imprezę uświetnił występ Marii Winel z klasy VIII d oraz Celiny Mikuły z klasy IIIa. W tym roku specjalne wyróżnienie otrzymała Maria Wątor z klasy VIIIe, która zdała egzamin na poziomie B1 . Po części oficjalnej uczniowie mogli spędzić kilka chwil w ogrodzie Konsulatu.

Kolejna sesja egzaminacyjna w maju przyszłego roku.

Galeria zdjęć