Wydział Edukacji UMK wraz ze Szpitalem Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie zachęcają rodziców i opiekunów poszukujących wsparcia dla dziecka do kontaktu z zespołem infolinii Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Kraków Południe.

W przypadku zmian zachowania dzieci związanych z samopoczuciem, wyglądem, psychiką, samooceną i stosunkami międzyludzkimi warto poprosić o pomoc i skonsultować swoje obawy z odpowiednim fachowcem.

Specjaliści udzielający porad w ramach infolinii pomagają w podjęciu decyzji o przystąpieniu do projektu. W pilotażowym projekcie mogą brać udział rodzice dzieci mieszkających w dzielnicach Dębniki, Borek Fałęcki-Łagiewniki oraz Swoszowice.

Zespół infolinii działa od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 20:00, pod numerem telefonu: +48 726 204 176

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także na stronę internetowa projektu: www.centrumpomocydim.com