Szkolny Budżet Uczniowski, który po raz pierwszy odbył się w naszej szkole, został w całości zrealizowany. Pomysłodawcą inicjatywy jest Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4, która w całości ją również finansuje. Zgłoszono trzy projekty:

1.Pufy szkolne na 3 piętrach – autor: Kvitka Kuznetsova z klasy 6C, opiekun p. Agnieszka Feluś.
2. Wiatraki sufitowe w salach nr 21, 22 i 23 – autor: Mały Samorząd Uczniowski klas I – III, opiekun p. Ewa Rybska.
3. Stół do ping-ponga na I piętrze – autor: Olga Stanek z klasy 6C, opiekun p. Agnieszka Feluś.

W głosowaniu, które trwało od 1 do 3 czerwca br., zdobyły one odpowiednio 1. 050 pkt (projekt nr 1), 773 pkt (projekt nr 2) i 655 pkt (projekt nr 3). Kwota przewidziana w regulaminie Szkolnego Budżetu Obywatelskiego wynosiła 5. 000 zł. Ponieważ powyższe projekty według pierwotnych szacunków jej nie wyczerpały, dlatego były realizowane wszystkie trzy. Wszelkie prace udało się już zakończyć, a zwycięskie projekty można zobaczyć szkole i w galerii na stronie internetowej szkoły (w aktualnościach).

Serdecznie gratulujemy wszystkim autorom projektów, jak i głosującym. Jednocześnie zachęcamy do licznego udziału w przyszłorocznym Szkolnym Budżecie Obywatelskim, którego reguły zostaną wkrótce opublikowane.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4

Wiatrak w sali 21
Wiatrak w sali 22
Wiatrak w sali 23
Stół do ping-ponga
Pufy na I piętrze
Pufy na II piętrze
Pufy na III piętrze