A Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna….

6 grudnia to szczególny dzień wyczekiwany przez wszystkie dzieci, bo właśnie wtedy przez świat wędruje święty Mikołaj i obdarowuje wszystkich prezentami. Po raz pierwszy tuż przed Mikołajkami dzieci ze świetlicy napisały listy do Św. Mikołaja. Na karteczkach  dzieci napisały lub narysowały to co najbardziej chcieliby dostać. W dzień Mikołajek na dzieci czekały prezenty…. czyżby odwiedził nas Św. Mikołaj… W tym roku podczas mikołajek w świetlicy szkolnej dzieci obejrzały filmik edukacyjny „ Legendy o Św. Mikołaju”. Dzieci śpiewały piękne piosenki związane z tematem dnia; „ Kochany Panie Mikołaju”, „ A Mikołaj pędzi” oraz aktywnie odgadywały mikołajowe zagadki. Chcąc upamiętnić ten radosny dzień świetliki wspólnie z wychowawcami wykonały wizerunek Św. Mikołaja.

Galeria