Dnia 14 października klasa 4b wybrała się do Muzeum Elektroniki w Krakowie.

Wystawa muzealna to inauguracja wielu lat zbierania starej elektroniki produkcji polskiej ale nie tylko, bo także wielu komputerów czy konsol przewijających się przez nasze domy w różnych okresach. Każdy mógł dotknąć i poczuć na własnej skórze, choćby jak pracowały suwaki w radiu czy jak sterowało się dżojstikiem. Uczniowie mieli do dyspozycji około 40 stanowisk z kultowymi grami wideo, które większość z nas wspomina z łezką w oku. Ale Muzeum Elektroniki to nie tylko eksponaty, ale przede wszystkim ludzie i ich historie, większość z eksponatów posiada bowiem ciekawą przeszłość. Odwiedzając muzeum uczniowie mieli okazję przenieść się w czasie do okresu, gdy polski przemysł elektroniczny pracował pełną parą, a w każdym polskim domu gościł sprzęt spod znaku Commodore lub Atari.