24 października nasza szkoła wzięła udział w Jesiennym Turnieju Piłki Siatkowej Krakowskich Szkół Podstawowych organizowanym przez Rady Dzielnic I, II i III oraz Straż Miejską.

Walka o prym w turnieju była bardzo zacięta. Młodzi adepci siatkówki błyskawicznie reagowali na błędy przeciwników, by chwilę później – w myśl zasady, że niewykorzystane błędy się mszczą – zaprezentować pełnię swoich umiejętności taktycznych i technicznych. Nie brakowało też kapitalnych wymian i widowiskowych obron.
Poziom zawodów był bardzo wyrównany. Pierwsze trzy drużyny przegrały tylko po jednym meczu ale bilans setów sprawił, że ostatecznie nasza szkoła uplasowała się na 3 miejscu.
Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz trenerów: pani Justyny Dębskiej i pana Adriana Gądka.

Reprezentacja SP4 – siatkówka