3 czerwca 2024 roku  na stadionie przy Placu na Groblach odbyły się Szkolne Igrzyska Olimpijskie zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas 4-8 oraz ich wychowawcy. Zgodnie z tradycją, zanim sportowcy przystąpili do rywalizacja , wzięli udział w uroczystej ceremonii otwarcia Szkolnych Igrzysk Olimpijskich, na którą składały się następujące elementy: 

-prezentacja plakatu i strojów
– złożenie przysięgi przez zespoły klasowe
– zapalenia znicza
– bieg wychowawców z przekazaniem zapalonego znicza
– taneczna rozgrzewka poprowadzona przez Pana Jeremiasza
 
Uczniowie rywalizowali o puchar- złoty, srebrny i brązowy. Emocje sięgały zenitu i wszystkim sportowcom towarzyszył uśmiech oraz dobry humor podczas Igrzysk Olimpijskich. Wszystkim uczniom gratulujemy sportowej postawy.