W dniach 3-5.10 razem z klasą 8b, panią Bożeną Biernat-Oleniacz i panią Karoliną Rojek wybraliśmy się na zieloną szkołę do Rabki Zdrój.

Przepiękna sanatoryjna miejscowość przywitała nas srogimi opadami deszczu. Po zakwaterowaniu i napełnieniu brzuchów pysznym jedzeniem udaliśmy się na spacer po okolicy. Nasze peleryny przeciwdeszczowe były niezawodne. Udało Nam się zwiedzić Park Zdrojowy, zobaczyć fontannę ze Słoniami oraz Amfiteatr. Kupiliśmy pamiątki dla najbliższych. Wieczorem nie zabrakło zabaw integracyjnych i kreatywności. We wtorek zdobyliśmy Maciejową, a wraz z nią na stołach w schronisku królowała gorąca czekolada z bitą śmietaną. Kolejny wieczór upłynął Nam na Królu kłamstwa i scenkach dramowych. W dniu wyjazdu odwiedziliśmy Muzeum im. Władysława Orkana, po którym każdy z Nas mógł spacerować indywidualnie. Nie zabrakło pysznej szarlotki w kawiarence tuż obok zakładu Przyrodniczo-Leczniczego. Swój pobyt w Rabce Zdrój żegnaliśmy wraz z piękną złotą jesienią i łykiem wody źródlanej Józefina.