Po raz kolejny w ramach akcji ” lato w szkole” uczniowie  najmłodszych klas miło i aktywnie spędzili początek wakacji. W pierwszym dniu udaliśmy się na Bagry, gdzie czekali na nas ratownicy WOPRu, którzy poprowadzili warsztaty ” I Ty możesz być ratownikiem”. Po zakończonych warsztatach dzieci miały trochę czas na wodne kąpiele oraz zabawy w piasku. Następnie udaliśmy się do tężni bagry. W kolejny dzień wybraliśmy się do Wodnego Parku na warsztaty z robienia i poznawania historii pizzy. Każdy uczestnik warsztatów miał możliwość zrobienia swojej własnej i ulubionej pizzy. Wszyscy wszystko zjedli, nie został ani jeden kawałek pizzy. W środę spacerkiem po Rynku poszliśmy na warsztaty czekoladowe. W Krakowskiej Manufakturze Czekolady poznaliśmy historię powstawania czekolady, dekorowaliśmy własne wyroby topioną czekoladą. W następny dzień wybraliśmy się na spacer po Krakowskim ZOO.  Z racji, że pogoda nam dopisała, wszystkie zwierzęta się nam pokazały. W ostatni dzień pojechaliśmy do Parku Bednarskiego, gdzie korzystaliśmy z polanki oraz nowoczesnego placu zabaw.  Podczas półkolonii nie zabrakło czasu na zajęcia sportowe, plastyczne oraz komputerowe. Na zakończenie półkolonii każdy z uczestników otrzymał dyplom. Wszyscy dobrze się bawili i do zobaczenia za rok.

 
wychowawcy:
Małgorzata Karamon-Ślęczka
Barbara Orzechowska
Maria Musiał
 
Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z półkolonii.