Projekt językowo – kulturowy pomiędzy Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 33 w Poznaniu, a Szkołą Podstawową nr 4 im. Romualda Traugutta w Krakowie skierowany do uczniów Szkół Podstawowych w Krakowie (klasy IV – VIII) i Poznaniu (klasy I-V) dobiegł końca.

Jesteśmy dumni z naszych Uczniów, którzy na najwyższym poziomie zaprezentowali stworzone przez siebie filmiki w języku angielskim prezentujące naszą szkołę oraz nasze miasto.

Poniżej przedstawiamy Laureatów konkursu.

1 miejsce:
Leon Jakubowski – klasa V a

2 miejsce:
Malwina Frasik i Marta Tomaszewska – klasa VII d

3 miejsce:
Oliwia Pasierb i Maria Wątor – klasa VIII e

Jakub Czyszczan i Marcel Bakowski – klasa VII d

Wyróżnienie:
Hanna Mirosław, Liliana Suhak, Amelia Miodońska, Małgorzata Piotrowska – klasa VIII e

Wyróżnienie:
Jan Szczepanik, Mikołaj Szerer, Antoni Szych, Antoni Kurdziel, Magdalena Pękala, Oliwier Sujka – klasa VIII e

Dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie projektem i zapraszamy do obejrzenia filmików Laureatów.

Zespół Anglistów