IIIa

Przewodniczący: Laura Atig

Zastępca przewodniczącego: Aleksandra Wilga

Zastępca przewodniczącego: Marianna Jasińska

IIIb

Przewodniczący: Adam Nowak

Zastępca przewodniczącego: Adam Cieślak

Zastępca przewodniczącego: Magda Szarska-Garbacik

IIIc

Przewodniczący: Hanna Hojda

Zastępca przewodniczącego: Mikołaj Swałdek

IVa

Przewodniczący: Franciszek Mokrzycki

Zastępca przewodniczącego: Zuzanna Rodak

Skarbnik: Piotr Mrowiec

IVb

Przewodniczący: Wojciech Rzepecki

Zastępca przewodniczącego: Wiktoria Łuszcz

Skarbnik: Patryk Filipek

IVc

Przewodniczący: Julia Szeląg

Zastępca przewodniczącego: Aleksei Peysakhovich

Zastępca przewodniczącego: Mikołaj Siuda

Va

Przewodniczący: Elżbieta Gąsowska

Zastępca przewodniczącego: Laura Kyrcz

Skarbnik: Paweł Michalik

 Vb

Przewodniczący: Maria Miernik

Zastępca przewodniczącego: Gustaw Leonowicz

Skarbnik: Emilia Wolska

Vc

Przewodniczący: Natasza Zapała

Zastępca przewodniczącego: Bruno Kuźdub

Zastępca przewodniczącego: Lena Wierzbicka

VIa

Przewodniczący: Antonina Necel

Zastępca przewodniczącego: Zuzanna Pachla

Sekretarz: Jagoda Pierzchała

VIb

Przewodniczący: Bartłomiej Suwała

Zastępca przewodniczącego: Stanisław Zaucha

Skarbnik: Stanisław Majcher

VIc

Przewodniczący: Jan Rabiega

Zastępca przewodniczącego: Kamila Drwięga

Skarbnik: Laura Stochmiałek

VIIa

Przewodniczący: Olga Mirosław

Zastępca przewodniczącego: Piotr Radliński

Sekretarz: Hanna Szwejkowska

VIIb

Przewodniczący: Antonina Zięba

Zastępca przewodniczącego: Oliwier Pałka

Sekretarz: Emilia Gumółka

Skarbnik: Emilia Filipek

VIIc

Przewodniczący: Wojciech Pokrywa

Zastępca przewodniczącego: Kaja Maź

Skarbnik: Franciszek Bisaga

VIId

Przewodniczący: Marcel Bakowski

Zastępca przewodniczącego: Julia Lipka

Skarbnik: Jakub Czyszczan 

VIIIa

Przewodniczący: Pola Nowak

Zastępca przewodniczącego: Amelia Budzińska

Skarbnik: Michał Harpula


VIIIb

Przewodniczący: Małgorzata Mieszkowska

Zastępca przewodniczącego: Karol Ganew

Zastępca przewodniczącego: Kinga Kasprzycka

Skarbnik: Zofia Sajdak

VIIIc

Przewodniczący: Maria Lech

Zastępca przewodniczącego: Ewa Kaźmierczak

Skarbnik: Igor Przywara

VIIId

Przewodniczący: Filip Derwich

Zastępca przewodniczącego: Anna Michalik

Skarbnik: Szymon Gumiński 

VIIIe

Przewodniczący: Magdalena Pękala

Zastępca przewodniczącego: Roch Robotycki

Skarbnik: Oliwia Pasierb