Osiągnięcia SP 4 w roku szkolnym 2021/2022

Klasy IV – VIII

Konkursy pozaszkolne

Małopolski Konkurs Geograficzny – etap rejonowy: Bartosz Dubiel, Antoni Kurdziel, Teresa McInerney, Jakub Styrkosz

Etap wojewódzki – Bartosz Dubiel kl. 7c – tytuł finalisty

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – etap rejonowy: Lilianna Szumilak, Aleksandra Kaczor, Wojciech Noch, Jeremi de Nowina Krowicki, Matylda Chevriaux, Lew Mikos-Myslowski, Mikołaj Szerer, Paulina Kotyras, Antoni Kurdziel

Etap wojewódzki – Liliana Szumilak kl. 8d – tytuł finalisty.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego – etap wojewódzki: Michał Harpula kl. 8a

Małopolski Konkurs matematyczny – etap rejonowy: Marianna Kownacka, Jan Szczepanik, Franciszek Sadziński

Małopolski Konkurs Chemiczny – etap rejonowy: Jakub Suliński, Zofia Mokrzycka, Ewa Kaźmierczak, Marianna Kownacka, Maya Redka-Kwiecińska, Maria Wątor, Jan Szczepanik, Zofia Mrowiec

Etap wojewódzki – Jakub Suliński kl. 8b

Małopolski konkurs historyczny – etap rejonowy: Filip Derwich, Antoni Kurdziel, Anna Michalik, Stanisław Michalik, Hanna Mirosław, Wojciech Noch, Tymon Stopa, Maria Wątor

Etap wojewódzki: Anna Michalik kl. 8d – tytuł laureata, Wojciech Noch kl. 8c – finalista

Małopolski Konkurs informatyczny „Od algorytmu do programu”- etap szkolny:

Eryk Grunkiewicz, Jakub Czyszczan, Malwina Frasik, Marta Tomaszewska, Zuzanna Magiera, Wiktor Płatek, Jerzy Bubak, Karol Ganew, Kazimierz Kosch, Aleksander Paluch, Victor Sulik, Oliwia Urbańska, Szymon Żukrowski,  Antoni Kurdziel, Franciszek Sadziński, Oliwier Sujka, Mikołaj Szerer

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego – etap rejonowy: Weronika Szczesny, Maria Wątor.

Etap wojewódzki – Maria Wątor kl. 8e – tytuł finalisty

Konkurs historyczny „Ludzie kresów: opowieści nieznane” – tytuł laureata: Malwina Frasik kl. 7d

Konkurs tematyczny „Z dobrą Nowiną przez życie” – etap rejonowy: Malwina Frasik, Ewa Kaźmierczak, Nina Hamerla, Marianna Kownacka, Antoni Kurdziel, Anna Michalik, Stanisław Michalik, Zofia Mrowiec, Agata Pawlak, Wiktor Płatek, Maria Radlińska, Maya Redka-Kwiecińska, Oliwia Urbańska

Etap wojewódzki – Stanisław Michalik kl. 7a, Oliwia Urbańska kl. 8d, Antoni Kurdziel kl. 8e – tytuły finalistów

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK:
Marek Barbasz kl. 4c – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Patryk Filipek kl. 4b – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Patryk Laidler kl. 4b – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Piotr Mrowiec kl. 4a – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Natalia Krehlik  kl. 6b – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Hanna Kwinta kl. 6b – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie
Piotr Radliński kl. 7a – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Marta Tomaszewska kl. 7d – dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie

Kangur Matematyczny 2022 dla szkoły KKCD :

Marek Barbasz kl. 4c – wyróżnienie

Idzi Legutko kl. 4a – wyróżnienie

Natalia Krehlik kl. 6b – wyróżnienie

Hanna Kwinta kl. 6b – wyróżnienie

Piotr Radliński kl. 7a – wyróżnienie

Bartosz Dubiel kl. 7c – wyróżnienie

Konkurs Krakowska Matematyka 2021/2022:

Natalia Krehlik kl. 6b – laureatka

Hanna Kwinta kl. 6b – finalistka

XVII Małopolski Konkurs Literacki “Niezwykłe historie zwykłych przedmiotów”:

Malwina Frasik kl. 7d Nagroda II Stopnia oraz wyróżnienie nagrodą specjalną w tymże konkursie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Świat oczami młodego artysty II” w ramach festiwalu “Młodych Bajanie”:

Laura Kyrcz kl. 5a wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “FOX”:

Marcel Bakowski kl. 7d – wynik bardzo dobry

Francesca McInerney kl. 7c – wynik bardzo dobry

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Trzy Kolory”  – Sofia Pankratieva kl. 6a

XIII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka ,, Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem” – Malwina Frasik kl. 7d wyróżnienie

III edycja konkursu „Tak jak ptaki na wolności – harcerze w obliczu II wojny światowej”Jadwiga Hojda kl. 7c – laureat II miejsca w kategorii prac pisemnych; Amelia Budzińska i Justyna Panaś kl. 8a – laureat II miejsca w kategorii prac multimedialnych; Teresa McInerney kl. 5b
i Francesca McInerney kl. 7c – wyróżnienia
w kategorii prac multimedialnych

„A jeśli ktoś nasz polski dom podpali” – 40. Rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Represje, opór, życie codzienne, skutki oraz reakcje międzynarodowe.Stanisław Cząstka – tytuł finalisty.

Konkurs Rzecznika Praw Dziecka na najlepszą pracę plastyczną dot. Praw dziecka – Julia Dubiel – wyróżnienie

 Opracowała : Maria Musiał