DYREKTOR OGŁASZA NABÓR

SPRZĄTAJĄCA

1. Wymagania formalne:
    -Wykształcenie: co najmniej podstawowe;
    -Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta w pełni z praw publicznych;
    – Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku oraz brak przeciwskazań do pracy na wysokości do 3 metrów.

1. Wymagania dodatkowe:
    -Umiejętność pracy w zespole;
    – Odpowiedzialność, punktualność, dokładność, sumienność, samodzielność i zaangażowanie;
    – Umiejętności zawodowe: dobra organizacja pracy.
  2. Warunki pracy i płacy:
  • wymiar czasu pracy : 1 etat
  • zatrudnienie – od 01.09.2022 r., okres próbny z możliwością uzyskania umowy na czas nieokreślony
  • czas pracy od godziny 14.00 do 22.00
  • wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów oraz regulaminem wynagradzania w szkole
  • miejsce pracy: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Smoleńsk 5-7, 31-108 Kraków
  1. Wymagane dokumenty:
  • CV
  • świadectwa pracy
  • oświadczenie o niekaralności
  • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity DZ.U. z 2016 r. poz.922 z późn. zmian. na potrzeby związane z ogłoszonym naborem).
  1. Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać do 31 lipca 2022 r. na adres mailowy: sp4@mjo.krakow.pl lub złożyć w sekretariacie szkoły, nr telefonu 12 422 96 49.

O terminie rozmów kwalifikacyjnych, kandydaci spełniający wymagania zostaną poinformowani telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

Oryginały wymaganych dokumentów należy przedstawić w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

1. Ilość etatów

1 etat