Samorząd Szkolny

 

 

 

 

W wyniku wyborów,  wyłoniono Radę Uczniowską w składzie:

Jakub Dadak - przewodniczący

Emilia Filipek - zastępca

Emilia Wolska - sekretarz

członkowie wspomagający:

Piotr Radliński, Aniela Błasiak- skarbnik

 

 

Skład Rad Klasowych:

 

 

IVa

Przewodniczący: Stopa Franciszek

Zastępca przewodniczącego: Strzyżewska NIna

Skarbnik: Bisaga Antoni


 

 IVb

Przewodniczący: Paradowski Jan

Zastępca przewodniczącego:Miernik Maria

Skarbnik: Wolska Emilia

Sekretarz:  Antosik Lena

 

IVc

Przewodniczący: Zapała Natasza

Zastępca przewodniczącego: Janczura Tymon

Zastępca przewodniczącego: Michalska Alicja

 

Va

Przewodniczący: Pierzchała Jagoda

Zastępca przewodniczącego: Leszczyc- Zielonacki Mikołaj

Sekretarz: Necel Antonina 

 

Vb

Przewodniczący: Gajda Maksymilian

Zastępca przewodniczącego: Suwała Bartłomiej

Skarbnik: Pochwalski-Czernecki Gabriel

 

Vc

Przewodnicząca: Drwięga Kamila

Zastępca przewodniczącego: Bertman Leon

Skarbnik: Kruk Jan

 

VIa

Przewodniczący: Hoszowski Stanisław

Zastępca przewodniczącego: Mirosław Olga

Sekretarz: Laska Natalia

 

VIb

Przewodniczący: Nowak Anna

Zastępca przewodniczącego: Pałka Oliwier 

Sekretarz: Jedynak Franciszek

Skarbnik: Kalemba Zofia

 

VIc

Przewodniczący: Pokrywa Wojciech

Zastępca przewodniczącego: Maź Kaja

Skarbnik: Łuczak Agata

 

VId

Przewodniczący: Lipka Julia

Zastępca przewodniczącego: Regucki Wiktor

Zastępca przewodniczącego: Pollak Zofia 

 

VIIa

Przewodniczący: Nina Ruziczka

Zastępca przewodniczącego: Julia Dubiel

Skarbnik: Aleksander Dębiński


VIIb

Przewodniczący: Suliński Jakub

Zastępca przewodniczącego: Mieszkowska Małgorzata

Skarbnik: Sajdak Zofia


VIIc

Przewodniczący: Maya Redka-Kwiecińska

Zastępca przewodniczącego: Wiktoria Nowak

Skarbnik:  Nadia Kaciuba


VIId

Przewodniczący: Michalik Anna

Zastępca przewodniczącego: Najder Natalia

Skarbnik: Winel Maria 

 

VIIe

Przewodniczący

Zastępca przewodniczącego

Skarbnik:   

 

VIIIa

Przewodniczący: Dąbrowska Marika

Zastępca przewodniczącego: Walerjan Weronika

Skarbnik: Gabryś Maria

 

VIIIb

Przewodniczący: Winiarz Ewa

Zastępca przewodniczącegoKramarz Antonina

Skarbnik: Kołodziejczyk Kamila

 

VIIIc

Przewodniczący: Król Maja

Zastępca przewodniczącego: Błasiak Aniela

Zastępca przewodniczącego: Woźniakiewicz Bruno

 

 

Poczet Sztandarowy

Poczet sztandarowy - uczniowie klasy 8c:
Jan Socha - chorąży
Hoszowska Apolonia - asysta
Mierniczak Maja - asysta