Darczyńcy

TELEKTONIKA ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Serdecznie dziękujemy firmie TELEKTONIKA ARCHITEKCI Sp. z o.o. Sp.k, Pani Agnieszce Florkiewicz i  Panu Sławomirowi Florkiewiczowi za wykonanie projektu i pełnej dokumentacji dotyczącej  przebudowy pomieszczeń byłej kotłowni na szatnię dla naszych uczniów.

PPHU Wirex

Serdecznie dziękujemy firmie PPHU Wirex z Krakowa i Panu Pawłowi Wireckiemu za przekazanie naszej szkole materiałów na nagrody dla uczniów.

PPHU Wirex

Serdecznie dziękujemy firmie PPHU Wirex i Panu Pawłowi Wireckiemu za przekazanie naszej szkole materiałów biurowych.

SABRE Polska Sp. z o.o

Serdecznie dziękujemy firmie SABRE Polska Sp. z o.o. za przekazanie naszej szkole darowizny - 30 laptopów.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi Klimkiewiczowi za przekazanie w użytkowanie kserokopiarki na potrzeby szkolne.

1 % podatku

Wszystkim Państwu, którzy przeznaczyli 1 % od podatku na rzecz naszej szkoły składamy serdeczne podziękowania.