Osiągnięcia uczniów

Spis treści
Osiągnięcia uczniów
2016-2017
2016-2017
Rok 2015/2016
Rok 2013/2014
Rok 2012/2013
Rok 2010/2011
Rok 2009/2010


Rok szkolny 2019/ 2020

Wyniki konkursu zimowego  "Najpiękniejsza choinka"


klasy I
I m. Antek Piątek kl. Ib
II m. Bella Kulpa kl. Ic
III m. Bruno Kaczor kl. Ia

wyróżnienie: Hania Wątor kl. Ia

klasy II

I m. Gabrysia Blicharz kl. IIc
II m. Ala Geodecka kl. IIb
III m. Borys Zębala kl. IIc

wyróżnienie: Ola Wajda kl. IIc, Marek Barbasz kl. IIc


klasy III-IV

I m. Zofia Kaczor kl. IVa

II m. Marysia Miernik kl. IIIb 

 

Rok szkolny 2018/ 2019

Osiągnięcia świetlicy

Wyniki międzyszkolnego konkursu pt. ?Drzewo wolności w stulecie istnienia?

Kategoria I-III

I miejsce: Wojciech Rzepecki Ib

Wyróżnienie: Emilia Wróbel, Julia Wróbel Ib

Kategoria IV-VI

I miejsce: Bartosz Dubiel IVc

II miejsce: Filip Florkiewicz Vb

 

Wyniki szkolnego konkursu ?Laurka dla mamy?

I miejsce: Jakub Czyszczan IVd

II miejsce: Bartosz Dubiel IVc

III miejsce: Katarzyna Dziuba Ia

 

Wyniki szkolnego konkursu ?Złota patelnia?

Kategoria I-III

ZŁOTA PATELNIA: Borys Zębala Ic, Franek Sajdak Ia, Oliwia Rymarczyk Ib, Urszula Kwiecińska IIIc, Kamila Drwięga IIIc

SREBRNA PATELNIA: Bartosz Sięka IIIc, Maciej Bednarski Ia, Maria Putniosz Ib, Marek Barbasz Ic

BRAZOWA PATELNIA: Jagoda Pierzchała IIIa, Hanna Korszla IIIa, Leon Kijowska Ic, Patryk Filip Ib, Zofia Wzorek Ic 

 

Rok 2017/2018

 

Osiągnięcia świetlicy za rok szkolny 2017-2018

 

 

 

MAŁOPOLSKI PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY ŚWIETLIC SZKOLNYCH
I miejsce: klasa IIIc

KONKURS PT. "PODRÓŻ MOICH MARZEŃ"
 I miejsce:  Kvitka Kuzniecowa kl. Ic,
wyróżnienia: Natasza Zapała kl. Ic, Alicja Michalska kl. Ic, Julia Oleksyk kl. Ic, Maria Szarska kl. Ib

HALLOWEENOWY KONKURS KORALIKOWY
klasy II: 1-Zuzanna Pachla IIa, 2-Jagoda Pierzchała IIa, 3-Zosia Kaczor IIa      
klasy III: 1-Tomasz Kazimierczak IIIa, 2- Stanisław Hoszowski IIIa, 3- Natalia Niemczyl IIIa  
klasy IV: 1- Viktor Sulik IVb, 2- Marysia Winel  IVd, 3-Karol Ganew IVb 

POMYSŁOWE BUDOWLE Z KLOCKÓW
1. Piotr Kasprzycki 2c , 2. Bartosz Sięka 2c, 3. Dawid Derwich 3b,  
wyróżnienia: Teodor Mrugalski 3a, Julian Cariel Moreno 3d